محل تبلیغات شما

- از وقتی بهش ایمان آوردم زندگیم متحول شده.دنیام عوض شده.

-عجبا.خب؟ چه کمکی از من بر میاد؟ نقطه بحرانت کجاست؟ از وقتی اومدی اینجا هی داری درباره کرامات و خوابایی که درباره این آقا دیدی حرف میزنی.

-خب کیانا جون گفت شما با شیوه خوابنگاری و روزنگاری آدما رو هدایت می کنی.

- هدایت می کنم؟ هدایت کار امام و پیغمبره.من مشاوره میدم فقط! چرا قاطی می کنی چیزا رو با هم؟

-مشاوره میدییییی؟(می دی را با صدای نازکش می کشد!)

-بله خب! هدایت نمی کنم! هدایت توی امر دینیه! من از خودم نمی تونم هدایت کنم کسی رو.اما مشاوره یه چیز دیگست.مشاوره توی موضوعات شخصیه! مثل افسردگی.بحران بلوغ.ازدواج.اینجور چیزا.متوجهی؟

- می خوام بدونم این خوابایی که دیدم از امام زمان چه نقشی توی سرنوشت من داره؟

-از امام زمان؟ نمی دونم.

-خب براتون تعریف کردم. چجوری پس خواب مردم رو تعبیر می کنی؟ کیانا می گفت بلدی که.

-من خواب تعبیر نمی کنم! تعبیر کار امام و پیغمبر و اولیای خداست.من خواباتونو تفسیر علمی می کنم .اونم به کمک روزنگاری و خوابنگاری منظم خودتون.نوشته های خودتون نباشه من هیچی نمی دونمببین باید یه مدت برام روزنگاری و خوابنگاری انجام بدی. تاریخ و روزش رو هم باید بنویسی که کدوم خوابو کی دیدی.متوجهی؟

-خب سخته!

-بله خب! مگه گفتم آسونه؟

-حالا من این خوابامو که تعریف کردم معنیش چیه؟

- من نمی دونم!

- دکتر میخوای اذیت کنی؟سیصد دادم اومدم اینجا نشستما.

- خانم محترم من با شما شوخی ندارم.کاملا جدی هستم.برو پس بگیرالان زنگ میزنم بهت برگردونن

-نه.نه.خب.خب مگه میشه خوابم معنی نداشته باشه؟ اون خوابی که امام زمان اومد دست به سرم کشید.منم دستشو بوسیدم.همون خواب باعث شد من ایمان بیارم که احمد الحسن امام زمانه.

-بیشتر توضیح بده.

-خب یکی از دوستام که توی امام زاده . باهاش آشنا شدم بهم گفت می دونی امام زمان ظهور کرده؟ گفتم :نه.گفت:آره اسمش احمد الحسن هستش. گفتم:خب چجوری فهمیدی اون امام زمانه؟ گفت:معجزه ش اینه که نیت کنی بعد بخوابی و  توی خواب میبینیش!

-خب؟

-منم همین کار رو کردم و دیدم امام زمان اومد دست روی سرم کشید.منم دستشو بوسیدم.مگه حدیث نداریم که شیاطین نمی تونن خودشونو به شکل معصومین در بیارن و اگه اونا رو دیدی توی خواب، خوابت حتما درسته و عین واقعیته!

-خانم شما سیدی؟

-من؟نه!

-امام زمان با تو محرم نبوده.چجوری اومد دست روی سرت کشید؟ و اجازه داد ببوسیش؟

-ها؟ خب توی خواب بوده دیگه!

-عه! الان خودت گفتی خواب معصومین عین واقعیته! کدوم امام معصوم نامحرم رو لمس می کنه و میذاره نا محرم لمسش کنه؟ امامه ها! امام! امام معصوم! بعد محرم و نامحرم رو رعایت نمی کنه؟

-خب من فکر کردم امام محرمه با همه! نیس؟

-چه حرفا! پس چرا ازدواج می کردن؟اگه اینجوری بود بدون ازدواج می رفتن با هر کس دوس داشتن بچه دار می شدن.دیدی؟ خودت فکر کردی.خوابت ریشه در فکر خودت داشت.نه واقعیت! خودت جواب خودت رو دادی!

-یعنی چی؟

-یعنی همین! اینایی که میان دروغکی ادعای امام بودن و این حرفا رو دارن، کی هستن؟ میخواد بره سرقت که همینجوری با دست خالی نمیره.یه چاقویییه تیزی ای، چیزی همراش داره که با اون مردمو تهدید کنه.کسی که عنوان و اسم امام رو میخواد به سرقت ببره از اون کمتره؟باید یه حربه ای داشته باشه توی دستش! کسی که سرقت بزرگی مثل سرقت لقب امام بودن رو می کنه حتما دارای یه قدرت های متافیزیکی ای هست.حالا یا ارتباط با اجنه یا ریاضت های شخصی خودش.مث مرتاض های هندی که واقعا هم روی هوا معلق می مونن.هر وقت اونا امام زمان بودن، اینم امام زمانه که اومده توی خوابت.

-آخه مگه توی خواب هم میتونن دست ببرن؟

-بله که میشه!وقتی به اون فکر می کنی و ازش میخوای بیاد توی خوابت خودتو تحت ولایت و انرژی اون قرار دادی و اون هم میتونه توی روح و روانت با توجه به قدرت هایی که داره دخل و تصرف کنه و حتی یه تاثیراتی توی زندگیت بذاره! وگرنه امام واقعی چه تو بهش فکر کنی و چه نکنی توی فکر توئه و برات دعا می کنه و بهت ولایت داره! معطل این نیس که تو نیت کنی خوابشو ببینی! واقعا متوجه نشدی این حرفا د بازاره؟

-استغفراللهچرا کفر می گی؟ من خودم دیدم امام زمان رو.

-منم خواب دیدم احمد الحسن توی جهنم آویزونه و داره میسوزه!

-وای تو رو خدا.شما چرا حرفای کفرآمیز می زنی دکتر؟

-مگه تو گفتی خواب دیدی احمد الحسن امام زمانه من بهت گفتم تو کافری؟ منم خواب خودمو تعریف کردم برات!

-آخه من واقعا خواب دیدم!

-منم واقعا خواب دیدم!

-نه شما میخوای اذیتم کنی! الکی میگی این خواب رو دیدی.مگه میشه امام زمان توی جهنم آویزون باشه؟

-نه دیگه.پس احمد الحسن امام زمان نیس دیگه!

-ولی من خوابشو دیدم که امام زمانه!

-منم خوابشو دیدم که نیس!

-از کجا بدونم راس میگی؟

- من از کجا بدونم راس میگی؟ مگه خواب خودتو تصویری ضبط کردی برام آوردی خانم محترم؟تو فقط برام تعریفش کردی و انتظار داری باورش کنم.خب منم خواب خودمو برات تعریف کردم و انتظار دارم باورش کنی.مث خودت! چطور تو راست میگی و من دروغ؟فرق ما چیه؟

ساکت می شود و به فکر فرو می رود.و این خوبه! خیلی از اشتباهات آدم از فکر نکردن و احساساتی تصمیم گرفتن ناشی میشه. :)

ای شلغم...کسی که اسم تو را برای مسخره کردن دیگران استفاده می کند واقعا نادان است!

احمد آقا لطفا هر جا هستی یه خبری از خودت بده

یک مقاله تخصصی در باب تجاوز به محارم

امام ,توی ,خواب ,رو ,خب ,زمان ,امام زمان ,احمد الحسن ,تعریف کردم ,امام زمانه ,الحسن امام

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها